Конкурс "Мирний космос"

Інформаційно - методичні матеріали

щодо  проведення обласного конкурсу „Мирний космос”

в режимі онлайн у 2022 році

І. Загальні положення

1.1. Обласний конкурс „Мирний космос”  (далі − Конкурс) проводиться  відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», Положення, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 13.11.2017 року
№ 1468 „Про затвердження Положення про Всеукраїнські відкриті заходи
із спортивно-технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості серед дітей та учнівської молоді”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.12.2017 року за № 1471/31339, з метою пробудити в учнів інтерес до поглибленого вивчення фізики, астрономії, історії космонавтики на основі розвитку творчого мислення та дослідницьких здібностей.

1.2. Основними завданнями обласного конкурсу «Мирний космос» є:

- становлення та розвиток інтересу підростаючого покоління України до авіації і космонавтики, науки і техніки та пов’язаних із ними екологічними, гуманітарними та соціальними проблемами;

- прищеплення стійких дослідницьких умінь і навичок творчої обдарованої молоді у практичній площині розвитку науки і техніки;

- формування творчої та наукової еліти у різних сферах знань і суспільного життя.

1.3. Інформація про проведення обласного конкурсу «Мирний космос» розміщується Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді на своєму сайті.

1.4. Згідно з обов’язковим виконанням вимог Постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», від 22.07.2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 Конкурс буде проведено в режимі онлайн.

ІІ. Умови проведення конкурсу

2.1.  Конкурс проводиться у лютому-березні  2022 року.

2.2.  Строки проведення Конкурсу:

Подача заявок: учасник конкурсу заповнює  електронну гугл форму заявки за посиланням https://forms.gle/SFffiJkUdg9gRrDP7 та надсилає її в оргкомітет конкурсу до19.02.2022 року.