Конкурс "Мирний космос"

Інформаційно - методичні матеріали

щодо  проведення обласного конкурсу „Мирний космос”

у 2019 році

І. Загальні положення

1.1. Обласний конкурс „Мирний космос”  (далі − Конкурс) проводиться  відповідно до Положення, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 13.11.2017 року  № 1468 „Про затвердження Положення про Всеукраїнські відкриті заходи із спортивно-технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості серед дітей та учнівської молоді”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.12.2017 року за № 1471/31339, з метою пробудити в учнів інтерес до поглибленого вивчення фізики, астрономії, історії космонавтики на основі розвитку творчого мислення та дослідницьких здібностей.

1.2. Основними завданнями обласного конкурсу «Мирний космос» є:

- залучення школярів і молоді до вирішення завдань, які мають практичне значення для розвитку науки і техніки, популяризації в Україні наукових і технічних досягнень в освоєнні Космосу;

- виявлення і підтримки обдарованої молоді, розвитку у юнаків і дівчат творчих здібностей, інтересу до авіації та космонавтики, науки і техніки, екології, дослідницької діяльності.

1.3. Інформація про проведення обласного конкурсу «Мирний космос» розміщується Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді на своєму сайті.

ІІ. Умови проведення конкурсу

2.1.  Конкурс проводиться у березні місяці кожного року.

2.2. Для участі у конкурсі до 10 березня поточного року необхідно надати заявку (зразок додається)  в електронному  вигляді в оргкомітет конкурсу за електронною  адресою:   [email protected]

2.3. Колективні роботи  до захисту не допускаються.

2.4.Склад журі:

• Склад журі формується і затверджується обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді.
  • До складу журі входять: голова журі, заступник, головний секретар, члени журі.

Читати далі>>>