Конкурс "Мирний космос"

КПНЗ «ДОЦНТТ та ІТУМ»

№ 31 від 05.02.2016 р.

Інформаційно - методичні матеріали

щодо організації та проведення обласного конкурсу „Мирний космос”

у 2016 році

І. Загальні положення

1.1. Обласний конкурс „Мирний космос”  (далі − Конкурс) проводиться відповідно до Положення, затвердженого наказом Міністерства освіти, молоді та спорту від 28.05.2012 року за № 635 «Про затвердження Положення про Всеукраїнські відкриті змагання із спортивно- технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості серед дітей та учнівської молоді», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 червня 2012 року за

№ 953/21265 з метою пробудити в учнів інтерес до поглибленого вивчення фізики, астрономії, історії космонавтики на основі розвитку творчого мислення та дослідницьких здібностей.

1.2. Основними завданнями обласного конкурсу «Мирний космос» є:

- залучення школярів і молоді до вирішення завдань, які мають практичне значення для розвитку науки і техніки, популяризації в Україні наукових і технічних досягнень в освоєнні Космосу;

- виявлення і підтримки обдарованої молоді, розвитку у юнаків і дівчат творчих здібностей, інтересу до авіації та космонавтики, науки і техніки, екології, дослідницької діяльності.

1.3. Інформація про проведення обласного конкурсу «Мирний космос» розміщується Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді на своєму сайті.

ІІ. Умови проведення конкурсу

2.1.  Конкурс проводиться у лютому місяці кожного року.

2.2. Для участі у конкурсі до 22 лютого кожного року необхідно надати заявку(зразок додається) та тези роботи  в електронному та друкованому вигляді в оргкомітет конкурсу за адресою:

м. Дніпропетровськ, вул. Ульянова, 4,  кімн. 303, тел. 056) 372-36-81.

2.3. Колективні роботи  до захисту не допускаються.

2.4.Склад журі:

o   Склад журі формується і затверджується обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді.

o   До складу журі входять: голова журі, заступник, головний секретар, члени журі.

Зарєструватися на участь в конкурсі>>>