Віртуальна аерокосмічна школа

КПНЗ «ДОЦНТТ та ІТУМ»

від  22.01.  2018 р. №    16

Інформаційно - методичні матеріали

щодо організації та проведення обласного конкурсу „Мирний космос”

у 2018 році

І. Загальні положення

1.1. Обласний конкурс „Мирний космос”  (далі − проводиться відповідно до Положення, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.11.2017 року за № 1468  та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 грудня 2017 року за № 1471/31339 «Про затвердження Положення про Всеукраїнські відкриті заходи із спортивно- технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості серед дітей та учнівської молоді»,  з метою пробудити в учнів інтерес до поглибленого вивчення фізики, астрономії, історії космонавтики на основі розвитку творчого мислення та дослідницьких здібностей.

1.2. Основними завданнями обласного конкурсу «Мирний космос» є:

- залучення школярів і молоді до вирішення завдань, які мають практичне значення для розвитку науки і техніки, популяризації в Україні наукових і технічних досягнень в освоєнні Космосу;

- виявлення і підтримки обдарованої молоді, розвитку у юнаків і дівчат творчих здібностей, інтересу до авіації та космонавтики, науки і техніки, екології, дослідницької діяльності.

1.3. Інформація про проведення обласного конкурсу «Мирний космос» розміщується Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді на своєму сайті.

ІІ. Умови проведення конкурсу

2.1.  Конкурс проводиться у лютому місяці кожного року.

2.2. Для участі у конкурсі до 13 лютого 2018 року необхідно надати заявку(зразок додається)   в електронному вигляді в оргкомітет конкурсу за адресою:

м. Дніпропетровськ, вул. Ульянова, 4,  кімн. 303.

2.3. Колективні роботи  до захисту не допускаються.

2.4.Склад журі:

o   Склад журі формується і затверджується обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді.

o   До складу журі входять: голова журі, заступник, головний секретар, члени журі.