Віртуальна аерокосмічна школа

Обласний очний конкурс з астрономії

Інформаційно - методичні матеріали

щодо організації та проведення обласного конкурсу з астрономії

в рамках обласної Віртуальної аерокосмічної школи.

І. Загальні положення

1.1. Обласний конкурс з астрономії в рамках обласної Віртуальної аерокосмічної школи  (далі − Конкурс) проводиться відповідно до Положення, затвердженого наказом міністерства освіти, молоді та спорту від 28.05.2012 року за № 635 «Про затвердження Положення про Всеукраїнські відкриті змагання із спортивно – технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості серед дітей та учнівської молоді» та зареєстрованого в міністерстві юстиції України 14 червня 2012 року за № 953/21265 та метою пробудити в учнів інтерес до поглибленого вивчення астрономії на основі розвитку творчого мислення та дослідницьких здібностей.

1.2.  Основним завданням конкурсу є:

−         сприяння популяризації серед учнів вивчення астрономії;

−         викликати інтерес до оволодіння більш ґрунтовними та глибокими знаннями у сфері фізики, астрономії, космонавтики;

−         виявлення учнів, які мають хист та здібності до аерокосмічних досліджень .

ІІ. Учасники Конкурсу

У Конкурсі беруть участь учні 6-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів незалежно від їхнього типу, форми власності та підпорядкуванн.

Переглянути документ повністю >>>

Зареєструватися на участь в конкурсі >>>

Виконати завдання заочного етапу>>>