УВАГА! Підведені підсумки обласного конкурсу з астрономії в рамках Віртуальної аерокосмічної школи
Згідно протоколів журі переможцями стали:
№ з/п | Прізвище, ім’я | Назва закладу |
Розділ І “Астрономія” | ||
І місце | ||
| ЖДАН Іван
| учень 10 класу Марганецької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням окремих предметів Марганецької міської ради, вихованець гуртка “Основи комп’ютерної графіки та дизайну” Міського центру науково- технічної творчості м. Марганця;
|
| КРЮКОВСЬКА Вікторія
| учениця 6 класу Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Марганецької міської ради; |
| ОКУНЄВ Тимофій
| вихованець комп’ютерного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
|
| ПОЧЕБУТ Максим | учень 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 5”, вихованець гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;
|
| ПРОХОРЕНКО Анна
| учениця 9 класу Марганецької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням окремих предметів Марганецької міської ради, вихованець гуртка “Основи комп’ютерної графіки та дизайну” Міського центру науково- технічної творчості м. Марганця;
|
| ЯРОШЕНКО Олександра | учениця 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа І - ІІІ ступеня № 75” Дніпровської міської ради, вихованка астрономічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
|
ІІ місце | ||
| БІЛИХ Сергій
| учень 6 класу Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Марганецької міської ради; |
| КАПЛІНА Людмила | учениця 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” м. Дніпро;
|
| КОСТІН Даніїл
| учень 6 класу Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Марганецької міської ради;
|
| САМОЙЛЕНКО Софія
| вихованка комп’ютерного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
|
| МІЛОВАНОВ Дмитро
| вихованець гуртка комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка”;
|
| ТАРАН Єва
| вихованка гуртка комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка” Тернівської міської ради;
|
ІІІ місце | ||
| КОВАЛЬ Нікіта | учень 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” Дніпровської міської ради.
|
| ПУПИШЕВА Поліна | ихованка гуртка комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка” Тернівської міської ради;
|
Розділ ІІ “Наукові дослідження в космосі” | ||
І місце
| ||
| БІЛИК Олександра | учениця 10 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей” Дніпровської міської ради, вихованка гуртка “Астрофізика” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
|
| ЗЛОСЧАСТЬЄВ Павло | учень 6 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 131” Дніпровської міської ради, вихованець гуртка ракетно-космічного моделювання комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
|
| ФУРМАНОВ Максим | учень 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа І - ІІІ ступеня № 75” Дніпровської міської ради, вихованець гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;
|
ІІ місце | ||
| ПАЧКОВСКИЙ Владислав | учень 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 69” Дніпровської міської ради, вихованець гуртка ракетно-космічного моделювання комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
|
| СКРИПНИК Ярослав | учень 9 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 97” Дніпровської міської ради;
|
ІІІ місце
| ||
| КУЧЕР Карина | учениця 9 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” Дніпровської міської ради;
|
| ЧУМАК Софія | учениця 4 класу комунального закладу освіти “ Середня загальноосвітня школа № 19” Дніпровської міської ради, вихованка гуртка ракетно-космічного моделювання комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
|
Розділ ІІІ “Астрономічні явища та екологія космосу” | ||
І місце | ||
| БЛАГОДАРОВ Кирило | учень 3 класу комунального закладу освіти “ Середня загальноосвітня школа № 8” Дніпровської міської ради, вихованець гуртка ракетно-космічного моделювання комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
|
| ГУСАРОВА Крістіна | учениця 10 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей” Дніпропетровської міської ради, вихованець гуртка “Астрофізика” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”.
|
| КОЛОМІЄЦЬ Іван | учень 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” Дніпровської міської ради;
|
ІІ місце | ||
| ПУГАЧОВА Аріна | учениця 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” Дніпровської міської ради;
|
Розділ ІV “Історія розвитку космонавтики” | ||
І місце
| ||
| БАЛУЦЬКА Євгенія | учениця 6 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 4” Дніпровської міської ради, вихованка астрономічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
|
| МАЦЕНКО Дорофій | учень 4 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 106” Дніпровської міської ради, вихованець гуртка ракетно-космічного моделювання комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
|
ІІ місце
| ||
| КОБЦЕВ Денис | учень 5 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 111” Дніпровської міської ради, вихованець гуртка ракетно-космічного моделювання комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
|
| СОЛОДОВНИК Владислав | учень 9 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 75”, вихованець астрономічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”.
|
ІІI місце | ||
| ІВАНОВ Олексій | учень 3 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 16” Дніпровської міської ради, вихованець гуртка ракетно-космічного моделювання комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” |
| КОЛІСНИК Аліна | учениця 8 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 34” Кам’янської міської ради; |
| ТЮТЮННИК Анастасія | учениця 9 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 34” Кам’янської міської ради; |
Голова журі С.Ф. Лягушин
РS: Якщо Ви знайшли помилку, передзвоніть нам до 17 квітня
за телефоном 767-17-92 Ричко Н.І.