Очній аерокосмічної школі - 5 років

4 груд. 2017
Зустріч в школі була незвичайна. Ми відзначали 5-річний ювілей!

З 28 по 30 листопада на базі комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» відбулись заняття в очній аерокосмічній школі. Зустріч в школі була незвичайна. Ми відзначали 5-річний ювілей!
       Обласний центр працює над втіленням дистанційного освітнього проекту «Віртуальна аерокосмічна школа».
    Основна його мета - популяризація аерокосмічної освіти, технічної творчості, демократизація процесу отримання додаткових знань всіма бажаючими, незалежно від їх географічного місцеположення та віку.
   Постійними слухачами очної школи є учні міст Дніпра, Марганця, Жовтих Вод, Нікополя, Кривого Рогу та Новомосковського району. А в цьому році до нас приєднались учні міста Підгороднє. Програма перебування учнів в школі була насиченою.
       Заняття проводились в національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім. Макарова О.М.
    Ми відвідали фізико-технічний факультет Дніпровського національного університеті ім. Олеся Гончара. Учні зустрілись з деканом фізико-технічного факультету Петренком О.М., який розповів про історію факультету та його сьогодення. Потім учні познайомились з цікавими розробками вчених та студентів факультету. Особливо всім сподобався робот, який відповідав на питання, розмовляв англійською мовою та танцював.
     В актовій залі обласного Центру прослухали цікаву лекцію Нікіфорової Т.М.
  В цьому році ми вперше відвідали коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара. Цікавою була лекція з історії коледжу, а також екскурсія до музею ракет, кабінету захисника Вітчизни.
  Наші слухачі побували на славнозвісному виробничому об’єднанні «Південний машинобудівний завод ім О.М. Макарова».