ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ

3 трав. 2017
обласного конкурсу з економіки в рамках обласної Віртуальної аерокосмічної школи

ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ
обласного конкурсу з економіки в рамках обласної Віртуальної аерокосмічної школи

 

з/п

Прізвище, ім’я

Назва закладу

І місце

 

1.

КОРНЮШИНА Анна

учениця 11 класу комунального закладу освіти “Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара;

 

2. 

КОСТЮЧЕНКО Уляна

учениця 10 класу комунального закладу освіти “Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю”, вихованка економічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

3.

ПЕРЕПЕЛИЦЯ Богдан

учень 11 класу комунального закладу освіти “Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара;

 

4. 

ТУРПІТКО Микита

учень 11 класу комунального закладу освіти “Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара;

 

ІІ місце

5.

ГЕРАСИМЕНКО Катерина

учениця 10 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей” Дніпровської міської ради, вихованка економічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

6.

МАКАРОВ Ігнат

учень 11 класу комунального закладу освіти “Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара;

 

7. 

МІТІНА Тетяна

учениця 10 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей” Дніпровської міської ради, вихованка економічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

8.

ПЕТУХ Павло

учень 11 класу комунального закладу освіти “Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара;

 

ІІІ місце

9. 

БОНДАР Ірина

учениця 10 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей” Дніпровської міської ради;

10. 

ЗАРІЧНИЙ Ярослав

учень 11 класу комунального закладу освіти “Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара;

 

11. 

ІРЮПІН Данило

учень 10 класу комунального закладу освіти “Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю”, вихованець економічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

 

12.

КОВАЛЕНКО Віктор

учень 11 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей” м. Дніпро;

 

13. 

ЛИСЕНКО Дана

учениця 8 класу комунального закладу “Навчально-виховний комплекс № 1” м. Покров;

 

14. 

ЛОМОВ Нікіта

учень 11 класу комунального закладу “Навчально-виховний комплекс № 1” м. Покров;

 

15. 

СИДОРЕНКО Лариса

учениця 11 класу комунального закладу освіти “Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара;