ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ
обласного конкурсу з астрономії в рамках обласної Віртуальної аерокосмічної школи
№ з/п | Прізвище, ім’я | Назва закладу |
Розділ І “Астрономія” | ||
І місце
| ||
1. | АВРАМЕНКО Дмитро | вихованець гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” м. Новомосковська; |
2. | БАЛУЦЬКА Євгенія | учениця 6 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 4” Дніпровської міської ради, вихованка астрономічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
|
3. | КУЛЬБЕРДІЄВ Максат | учень 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №6” Дніпровської міської ради;
|
4. | ЗАГРЕБЕЛЬНА Марина | учениця 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 5” Дніпровської міської ради, вихованка гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;
|
5. | ПУГАЧОВА Арина | учениця 9 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” Дніпровської міської ради
|
ІІ місце | ||
6. | КОВАЛЬ Микита | учень 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” м. Дніпро;
|
7. | ОРЛИК Влада | учениця 6 класу Піщанської загальноосвітньої школи
|
8. | ПОПОВА Олена | вихованка гуртка комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка”;
|
9. | ПИРОГОВА Анастасія | вихованка гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” м. Новомосковська;
|
10. | CАГАЧ Сергій | учень 7 класу Піщанської загальноосвітньої школи
|
11. | ЧЕРНОВ Борис | учень 10 класу комунального закладу освіти “Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 9 з поглибленим вивченням англійської мови” Дніпровської міської ради
|
ІІІ місце | ||
12. | АВЕРІНА Наталія | учениця 7 класу Піщанської загальноосвітньої школи
|
13. | БЛІНОВ Олег | вихованець гуртка комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка”;
|
14. | ГУСЄВА Вікторія | учениця 7 класу комунального закладу “Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Новомосковської районної ради, вихованка гуртка “Цікава астрономія” Центру науково-технічної творчості учнівської молоді смт. Губиниха Новомосковського району;
|
15. | КОПИЛОВА Єлизавета | учениця 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” Дніпровської міської ради.
|
16. | КОЛОМІЄЦЬ Іван | учень 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” м. Дніпро;
|
17. | КОМИШНИЙ Дмитро | учень 10 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 34” Кам’янської міської ради;
|
18. | КЛИМЕНКО Ірина | учениця 6 класу комунального закладу “Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Новомосковської районної ради, вихованка гуртка Центру науково-технічної творчості учнівської молоді смт. Губиниха Новомосковського району;
|
19. | ПЛЯМКА Дана | учениця 6 класу комунального закладу “Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Новомосковської районної ради, вихованка гуртка Центру науково-технічної творчості учнівської молоді смт. Губиниха Новомосковського району;
|
20. | САВЕЛЬЄВ Давид | вихованець гуртка комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка”;
|
21. | ФРУНЗЕ Кароліна | вихованка гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” м. Новомосковська;
|
Розділ ІІ “Наукові дослідження в космосі” | ||
І місце
| ||
22. | ГАРКАВЕНКО ДМИТРО | учень 11 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей” Дніпровської міської ради, вихованець гуртка “Астрофізика” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
|
23. | СОЛОДОВНИК Владислав | учень 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 75” Дніпровської міської ради, вихованець астрономічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
|
ІІ місце | ||
24. | ПАЧКОВСКИЙ Владислав | учень 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 69” Дніпровської міської ради, вихованець гуртка ракетно-космічного моделювання комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
|
25. | ПОМЕТУН Давид | учень 10 класу комунального закладу “Технічний ліцей” Кам’янської міської ради, вихованець авіамодельного клубу “Філін” комунального позашкільного навчального закладу “Міський палац дітей та юнацтва” Кам’янської міської ради;
|
ІІІ місце
| ||
26. | КУРІЧЕНКО Даян | учень 7 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради
|
27. | КУЧЕР Карина | учениця 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” Дніпровської міської ради;
|
Розділ ІІІ “Астрономічні явища та екологія космосу” | ||
І місце | ||
28. | ЛИХАЦЬКА Юлія | учениця 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа І - ІІІ ступеня № 5”, вихованка астрономічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”.
|
29. | ПЛЄШАКОВ Максим | учень 4 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховне об’єднання № 28” Дніпровської міської ради, вихованець астрономічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
|
30. | СЕЛІВАНОВ Валерій | учень 10 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей” Дніпропетровської міської ради, вихованець гуртка “Астрофізика” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”.
|
ІІ місце | ||
31. | БОРОВИК Катерина | учениця 10 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 34” Кам’янської міської ради;
|
32. | КОСТРЮКОВ Владислав | учень 10 класу комунального закладу “Технічний ліцей” Кам’янської міської ради;
|
Розділ ІV “Історія розвитку космонавтики” | ||
І місце | ||
33. | ПОЧЕБУТ Максим | учень 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа І - ІІІ ступеня № 5”, вихованка гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;
|
ІІ місце | ||
34. | ГРЄХОВОДОВА Єлизавета | учениця 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 81”, вихованка астрономічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”.
|
Оргкомітет конкурсу.