Вебінар

ПРОГРАМА

Презентації Віртуальної аерокосмічної школи

для учнів області 11 грудня 2012 року

Мета - популяризація наукових та практичних досліджень у галузях авіації та космонавтики. Залучення телекомунікаційних інтернет-лекцій, як форми дистанційної освіти на базі Обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді і Національного центру аерокосмічної освіти молоді.

Платформа:   ooVoo

Адреси ОЦНТТ для ooVoo:

ОЦНТТ та ІТУМ Александр Бидуля (ooVoo ID: admin.ocntt.dp.ua),

Петро Харитонов (телеф. 098-914-78-26) (ooVoo ID: rocket782)

Слухачі:   учні 7, 8, 9 класів загальноосвітніх шкіл які цікавляться авіацією та космонавтикою, та педагоги, що їх супроводжують.

Дніпропетровськ

Ліцей інформаційних технологій

Жовті Води

Ліцей природничо-наукового навчання

Кривий Ріг

Горецвіт

Новомосковський р-н

Черкаська СШ

Павлоград

Павлоградський міський ліцей, ВШ№1, ВШ№9, ВШ№4

Центрально-Міський р-н., м. Кривий Ріг

ЦПР «Зміна»

Учасники презентації :

1.     Пустова Марія Іванівна, заступник голови облдержадміністрації.(3 хв.)

2.     Волкова Людмила Василівна, директор комунального позашкільного закладу «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської  молоді» (далі КПНЗ «ДОЦНТТ та ІТУМ»), - презентація віртуально-аерокосмічної школи (5 хв.).

3.     Анатолій Павлович Арцебарський (рос. Анатолий Павлович Арцебарский, * 9 вересня 1956, смт. Просяна Покровського району Дніпропетровської області УРСР) — радянський льотчик-космонавт українського походження, льотчик-випробувач, Герой Радянського Союзу, полковник запасу.

Здійснив політ на «Союзі ТМ-12» та орбітальному комплексі «Мир» - вітальне слово (15 хв)

У Дніпропетровську учасники презентації будуть знаходитись у приміщеннях Обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді і Національного центру аерокосмічної освіти молоді.

Технічне оснащення: обладнання приміщень, в яких знаходитимуться учні та доповідачі,  повинно забезпечити зв'язок через Інтернет (орієнтовно 1200 кбіт/сек на вхід та 300 кбіт/сек на вихід) і можливість учням спілкуватися з доповідачами он-лайн ( трансляція на великий екран, виносний мікрофон, тощо).

20 вересня відбувся перший вебінар нашої школи для учнів м. Дніпропетровська.

По декілька учнів майже з всіх шкіл міста були запрошені до дев'яти навчальних закладів.

Адміністрація та викладачі школи ознайомили учнів і педагогів з сайтом школи і відповіли на запитання.

Відео підготовки до вебінару 20 вересня 2012р.

18 ЖОВТНЯ 2012 РОКУ ВІДБУВСЯ ВЕБІНАР  «ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІРТУАЛЬНОЇ АЕРОКОСМІЧНОЇ ШКОЛИ ДЛЯ УЧНІВ М. КРИВИЙ РІГ».

Доповідачами були адміністратори та викладачі школи з Національного  аерокосмічного університету ім.. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О. Макарова, Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді.

Учні м. Кривого Рогу знаходились у приміщеннях шкіл №№ 103, 114, 73, 68, Міського палацу дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» та Криворізького центрально-міського ліцею.

Якість зв’язку була доброю, що підтвердило можливість використання зазначених учбових закладів як локальних ресурсних центрів, що будуть здійснювати технічну підтримку дистанційної освіти за науково-педагогічним проектом «Обласна електронна школа «Віртуальна аерокосмічна школа».