РОЗПОЧАВСЯ ЗАОЧНИЙ ЕТАП ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ З АСТРОНОМІЇ

4 бер. 2016
До участі у Конкурсі запрошуються учні 6-11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів освіти.

На виконання наказу  департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 12 лютого 2016  року за № 96/0/212-16  „Про організацію та проведення обласного конкурсу з астрономії в рамках обласної Віртуальної аерокосмічної школи до 28 березня 2016 року обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді проводиться І-ий (заочний) етап  обласного конкурсу з астрономії (далі – Конкурс) в рамках обласної Віртуальної аерокосмічної школи.

Інформаційно-методичні матеріали щодо організації та проведення обласного конкурсу з астрономії в рамках обласної Віртуальної аерокосмічної школи>>>

Зареєструватися на заочний етап обласного конкурсу з астрономії>>>

Виконати тестові завдання заочного етапу обласного конкурсу з астрономії>>>

Чекаємо всіх бажаючих прийняти участь!