Юні дніпропетровці вивчають можливість колонізації інших планет

25 вер. 2015
Вітаємо команду Дніпропетровської області із учнів Віртуальної аерокосмічної школи з перемогами у Всеукраїнському осінньому колоквіумі школярів «Космос. Людина. Духовність».

З 22 по 24 вересня 2015 року команда Дніпропетровської області взяла участь у щорічному Всеукраїнському колоквіумі школярів «Космос. Людина. Духовність», який відбувся у м. Ужгороді. Конкурс проводився з метою пошуку та розвитку юних талантів й обдарувань творчої та наукової еліти у різних сферах знань і суспільного життя, розвитку у юнаків і дівчат творчих здібностей, інтересу до авіації та космонавтики, науки і техніки, екології.

На конкурс було представлено 36 робіт із 12 регіонів України. Свої наукові дослідження учні області представили в трьох з восьми секцій, та котрий раз довели високий рівень знань про космічний простір, наукові відкриття, наукові тлумачення на основі вірогідності версій про можливі варіанти розвитку людської цивілізації. Юні дніпропетровці запропонували власні ідеї щодо можливостей освоєння космічного простору, використання найсучасніших технологій для вивчення космічного простору та колонізації інших планет.

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ:

1. ПОСТОЛ Денис, учень 11 класу комунального закладу освіти «Гімназія Ленінського району» Дніпропетровської міської ради, вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків» Дніпропетровської міської ради за роботу «Дом-соти на Марсі» отримав диплом І ступеня в розділі «Твої можливості, людино!»

(керівник ‒ Мізіченко Тетяна Михайлівна).

2. СЕЛІВАНОВ Валерій, учень 10 класу комунального закладу освіти «Фінансово-економічний ліцей» Дніпропетровської міської ради, за роботу «Місяць‒загрози, реалії, перспективи» в розділі «Кінець світу» отримав диплом ІІ місце

(керівник ‒ Нікіфорова Тетяна Іванівна).

3. ВИДИШ Анастасія, учениця 11 класу комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 137 «ліцей-загальноосвітній навчальний заклад»  Дніпропетровської міської ради, вихованка Національного центру аерокосмічної освіти молоді України ім. О.М. Макарова за роботу «Зоряна колиска» в розділі «Космос у лабораторії» отримала диплом ІІІ ступеня

(керівник Журба Юлія Анатоліївна).