Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край - 2023»
26 трав. 2023
![](/uploads/org3930/news_1685103420_.jpg)
Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край - 2023». На конкурс від здобувачів освіти м.Кривого Рогу надано 91 роботу, 40 – визнано кращими.
З них 16 рекомендовані для участі у Всеукраїнському етапі, це вихованці закладів КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР, КПНЗ «ЦДЮТ «Гармонія» КМР, КПНЗ «ЦДЮТ «Дружба» КМР, КПНЗ «ЦДЮТ «Сонях» КМР, КПНЗ «ЦДЮТ «Сузір’я» КМР, КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР, КПНЗ «ЦТКЕУМ «Меридіан» КМР.
Бажаємо ПЕРЕМОГИ!