Підсумки проведення обласного конкурсу з астрономії в рамках Віртуальної аерокосмічної школи

12 квіт. 2015
9 квітня 2015 року 09 квітня 2015 року Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді був проведений ІІ-ий (очний) етап обласного конкурс з астрономії, в якому взяли участь учні ліцеїв, гімназій, загальноосвітніх шкіл, вихованці позашкільних навчальних закладів.

СПИСОК

переможців обласного конкурсу з астрономії

в рамках Віртуальної аерокосмічної школи за розділами

 

 

Розділ І „Астрономія”

 

І місце

1.      

ДЕЙНЕГА

 Світлана

учениця 11 класу комунального закладу освіти „Фінансово-економічний ліцей” м. Дніпропетровська;

 

ІІ місце

2.      

Харитонюк

Вікторія

учениця 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 27 Тернівського району;

 

3.      

ІВАСЮК

Тетяна

учениця 8 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 64” м. Дніпропетровська;

 

ІІІ місце

4.      

БЕНЬ

Юлія

учениця 9 класу Криворізької Тернівської гімназії;

 

5.      

ЧЕРЕЧЕЧА

Ірина

учениця 10 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 64”

м. Дніпропетровська;

6.      

ШЕВЧЕНКО

Анна

учениця 9 класу Піщанської загальноосвітньої школи Новомосковського району;

7.      

ШПУТ

Анна

учениця 11 класу Піщанської загальноосвітньої школи Новомосковського району;

Розділ ІІ „Наукові дослідження в космосі”

І місце

8.      

ГОНЧАРКО Максим

учень 10 класу комунального закладу освіти „Фінансово-економічний ліцей” м. Дніпропетровська;

 

ІІ місце

9.      

НІКОЛЬСЬКИЙ Олексій

вихованець  комунального позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків” Ленінського району

м. Дніпропетровська;

10.            

ТЕРТИЦЯ

Ангеліна

учениця 10 класу комунального закладу освіти „Фінансово-економічний ліцей” м. Дніпропетровська;

 

11.            

ПОСТОЛ

Денис

вихованець  комунального позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків” Ленінського району

м. Дніпропетровська;

 

ІІІ місце

12.            

ГОЛДА

Альона

учениця 10 класу комунального закладу освіти „Фінансово-економічний ліцей” м. Дніпропетровська;

 

 

 

Розділ ІІІ „Астрономічні явища та екологія космосу”

І місце

13.            

КРАВЧЕНКО Сергій

учень 10 класу комунального закладу освіти „Фінансово-економічний ліцей” м. Дніпропетровська;

14.            

КУЗНЕЦОВ

Данило

вихованець комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

Розділ ІV „Історія розвитку космонавтики”

І місце

15.            

ЗАГРЕБЕЛЬНА Марина

вихованець  комунального позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків” Ленінського району м. Дніпропетровська;

 

ІІ місце

16.            

БАЛУЦЬКА

Тамара

вихованець  комунального позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків” Ленінського району

м. Дніпропетровська;

ІІІ місце

17.            

ПУГАЧОВА

Аріна

учениця 8 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 64” м. Дніпропетровська.

 

 

 

Оргкомітет конкурсу