ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ОНЛАЙН КОНКУРСУ АСТРОНОМІЯ 2021

29 квіт. 2021
Онлайн конкурс в рамках Віртуальної аерокосмічної школи

26-29 квітня 2021 р  КПНЗ «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» вже другий рік поспіль  проводить обласний онлайн конкурс Астрономія 2021 в рамках Віртуальної аерокосмічної школи.

26 учасників, а це вихованці астрономічних гуртків та учні навчальних закладів 4-11 класів, з мм. Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського та Дніпровського району дивували досвідчене журі своєю допитливістю та знаннями в 6 розділах конкурсу: Астрофіізика, Зоряна астрономія та космологія, Космічні програми людства, Краса космосу, Небесна механіка, Українці в космосі.

Конкурс проводився в кілька етапів: І етап (заочний) – онлайн тестування та ІІ етап – онлайн захист робіт. Для комфортного та своєчасного виконання всіх умов конкурсу було створено єдине інформаційне середовище в Google Class «Астрономія 2021 онлайн». Це дозволило оперативно надавати актуальну інформацію та комунікувати з всіма учасниками заходу.

Вже позаду залишились два захоплюючих дні онлайн захисту робіт в режимі реального часу на платформі Zoom, а попереду складний етап для журі  - визначення переможців.

Чекаємо з нетерпінням на підсумки!