ОБЛАСНИЙ КОНКУРС З АСТРОНОМІЇ 2021 ОНЛАЙН

21 бер. 2021
Організації та проведення обласного онлайн-конкурсу з астрономії в рамках Віртуальної аерокосмічної школи у 2021 році

І. Загальні положення

1.1. Обласний конкурс з астрономії в рамках Віртуальної аерокосмічної школи  (далі − Конкурс) проводиться відповідно до Положення, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 13.11.конкурсних2017 року  № 1468 „Про затвердження Положення про Всеукраїнські відкриті заходи із спортивно-технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості серед дітей та учнівської молоді”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.12.2017 року за № 1471/31339, з метою пробудити в учнів інтерес до поглибленого вивчення фізики, астрономії, історії космонавтики на основі розвитку творчого мислення та дослідницьких здібностей.

1.2. Основними завданнями обласного Конкурсу є:

сприяння популяризації серед учнів вивчення астрономії; викликати інтерес до оволодіння більш ґрунтовними та глибокими знаннями у сфері фізики, астрономії, космонавтики; виявлення учнів, які мають хист та здібності до аерокосмічних досліджень

1.3. Інформація про проведення І та ІІ етапів обласного конкурсу з астрономії в режимі онлайн розміщується Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді на своєму сайті та сайті Віртуальної аерокосмічної школи.

1.4. Згідно з обов’язковим виконанням вимог Постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», від 22.07.2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 Конкурс буде проведено в режимі онлайн.

ІІ. Умови проведення конкурсу

2.1. Конкурс проводиться у квітні 2021 року.

2.2. Строки проведення конкурсу:

Конкурс проводиться у два етапи:

І-ий етап - виконання тестових завдань в режимі онлайн;

ІІ-ий етап – захист конкурсних робіт в режимі онлайн.

2.2.1. Надання документації:

• Конкурсну роботу необхідно надіслати на електронну адресу   [email protected]   до 22.04.2021 року
  • Заявку на всіх учасників конкурсу (див. додаток) необхідно надіслати в електронному вигляді до 22.04.2021 року на електронну адресу: [email protected]

Деталі дивись >>>ТУТ<<<