Перший обласний конкурс з економіки в рамках обласної Віртуальної аерокосмічної школи

20 квіт. 2015
Мета проведення конкурсу ‒ сприяння популяризації серед учнів вивчення астрономії; інтенсифікація інтересу учнів до астрономії, історії розвитку космонавтики, космічних наукових досліджень; виявлення учнів, які мають хист та здібності до аерокосмічних досліджень.

Конкурс складався з двох етапів: І-го‒заочного та ІІ-го‒очного.

На перший (заочний) етап для участі в Конкурсі зареєструвалось 32 учні, які виконали всі запропоновані завдання. За результатами першого етапу на другий (очний) були запрошені 17 учнів з міст Дніпропетровська, Кривого Рогу та Новомосковського району.

Юні конкурсанти представляли  свої роботи у чотирьох розділах:

„Астрономія”, „Наукові дослідження в космосі”; „Астрономічні явища та екологія космосу”, „Історія розвитку  космонавтики”.

За підсумками роботи журі визначились найкращі роботи у кожному розділі.

Найбільша кількість конкурсних робіт було представлено в розділах „Астрономія” (11 учасників) та „Наукові дослідження в космосі”(10 учасників).

Цікаві роботи представили:

Дейнега Світлана – учениця 11 класу фінансово-еконоічного ліцею

м. Дніпропетровська  – „Юпітер” (керівник Нікіфорова Т.І.);

Постол Денис – учень 10 класу, вихованець  станції юних техніків Ленінського району м. Дніпропетровська (керівник Мізіченко Т.М.).

Сподіваємось, що кількість учнів, які зацікавляться астрономією та астрономічними явищами, буде зростати, що конкурс стане традиційним.

Оргкомітет конкурсу.