ПІДСУМКИ КОНКУРСУ З АСТРОНОМІЇ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН

4 трав. 2020
піідсумки конкурсу

 

 

28-29 квітня 2020 року обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді провів другий етап обласного конкурсу з астрономії в рамках Віртуальної аерокосмічної школи в режимі online. У конкурсі прийняли участь астрономи з міст Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського та Новомосковського району. Захист робіт пройшов дуже добре.

            Надаємо список переможців і призерів обласного конкурсу з астрономії в рамках Віртуальної аерокосмічної школи в режимі online

 

з/п

Прізвище,

ім’я переможця

Вікова група

Місце навчання

      НомінаціяАстрофізика”

І місце

  1.  

ВИННИК

Марко

молодша

вихованець гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків”, учень 4 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 4 “середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)” Дніпровської міської ради;

  1.  

ВОРОБЙОВ Владислав

старша

учень 10 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів” Дніпровської міської ради, вихованець гуртка “Астрофізика” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

  1.  

МАГРО

Ксенія

середня

учениця 8 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 34“ Кам’янської міської ради;

ІІ місце

  1.  

РЯБКО

Давид

середня

вихованець гуртка “Астрономія та ІТ” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків”, учень 8 класу комунального закладу освіти  “Навчально-виховний комплекс № 144 “спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) ”  Дніпровської міської ради;

         НомінаціяНебесна механіка”

І місце

  1.  

СОЛОДОВНИК Владислав

старша

вихованець астрономічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”, учень 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 75” Дніпровської міської ради;

  1.  

ФУРМАНОВ Максим

старша

вихованець гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків”, учень 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 75” Дніпровської міської ради;

ІІ місце

  1.  

ЛАУН Вікторія

старша

учениця 10 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів” Дніпровської міської ради, вихованка гуртка “Астрофізика” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

       НомінаціяЗоряна астрономія та космологія”

І місце

  1.  

ПОЧЕБУТ Зоряна

молодша

вихованка гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради, учениця  5 класу приватної школи “Ангстрем”;

  1.  

ПАЗЮКА

Олег

старша

учень 10 класу комунального закладу освіти “Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді”;

ІІ місце

  1.  

ВЕРГЕЛЮК Олександр

старша

учень 10 класу комунального закладу освіти “Гімназія
№ 3” Дніпровської міської ради;

  1.  

САГАЧ

Сергій

старша

учень 10 класу комунального закладу “Піщанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Піщанської сільської ради Новомосковського району;

ІІІ місце

  1.  

ЛЯШЕНКО Таїсія

старша

вихованка гуртка “Астрономія та ІТ” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків”, учениця 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 80” Дніпровської міської ради;

      НомінаціяКосмічні програми людства”

І місце

  1.  

АННАЄВ

Даніїл

старша

учень 10 класу Криворізького Центрально-Міського ліцею Криворізької міської ради;

  1.  

БЛАГОДАРОВ Кирило

молодша

вихованець гуртка ракетно-космічного моделювання  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”, учень 5 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 8 ” Дніпровської міської ради;

  1.  

ШИБКА Ігор

старша

вихованець гуртка “Астрономія та ІТ” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків”, учень 11 класу комунального закладу освіти “Спеціалізована школа № 129 фізико-математичного профілю ” Дніпровської міської ради;

      НомінаціяКосмічні програми людства”

І місце

  1.  

БАЛУЦЬКА Євгенія

середня

вихованка  гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків”, учениця 9 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 4 “середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) ” Дніпровської міської ради;

  1.  

МАМОНОВ Валерій

старша

вихованець гуртка “Астрономія та ІТ” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків”, учень 11 класу комунального закладу освіти “Спеціалізована школа № 129 фізико-математичного профілю” Дніпровської міської ради;

      НомінаціяКраса космосу”

І місце

  1.  

БРЄДГАУЕР Дарина

старша

учениця 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 97 ім. П.І.Шкідченка” Дніпровської міської ради.

 

Бажаємо всім успіхів!

Оргкомітет конкурсу.