ПІДСУМКИ КОНКУРСУ З АСТРОНОМІЇ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
28-29 квітня 2020 року обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді провів другий етап обласного конкурсу з астрономії в рамках Віртуальної аерокосмічної школи в режимі online. У конкурсі прийняли участь астрономи з міст Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського та Новомосковського району. Захист робіт пройшов дуже добре.
Надаємо список переможців і призерів обласного конкурсу з астрономії в рамках Віртуальної аерокосмічної школи в режимі online
№ з/п | Прізвище, ім’я переможця | Вікова група | Місце навчання |
Номінація “Астрофізика” | |||
І місце | |||
| ВИННИК Марко | молодша | вихованець гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків”, учень 4 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 4 “середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)” Дніпровської міської ради; |
| ВОРОБЙОВ Владислав | старша | учень 10 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів” Дніпровської міської ради, вихованець гуртка “Астрофізика” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; |
| МАГРО Ксенія | середня | учениця 8 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 34“ Кам’янської міської ради; |
ІІ місце | |||
| РЯБКО Давид | середня | вихованець гуртка “Астрономія та ІТ” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків”, учень 8 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 144 “спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) ” Дніпровської міської ради; |
Номінація “Небесна механіка” | |||
І місце | |||
| СОЛОДОВНИК Владислав | старша | вихованець астрономічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”, учень 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 75” Дніпровської міської ради; |
| ФУРМАНОВ Максим | старша | вихованець гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків”, учень 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 75” Дніпровської міської ради; |
ІІ місце | |||
| ЛАУН Вікторія | старша | учениця 10 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів” Дніпровської міської ради, вихованка гуртка “Астрофізика” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; |
Номінація “Зоряна астрономія та космологія” | |||
І місце | |||
| ПОЧЕБУТ Зоряна | молодша | вихованка гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради, учениця 5 класу приватної школи “Ангстрем”; |
| ПАЗЮКА Олег | старша | учень 10 класу комунального закладу освіти “Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді”; |
ІІ місце | |||
| ВЕРГЕЛЮК Олександр | старша | учень 10 класу комунального закладу освіти “Гімназія |
| САГАЧ Сергій | старша | учень 10 класу комунального закладу “Піщанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Піщанської сільської ради Новомосковського району; |
ІІІ місце | |||
| ЛЯШЕНКО Таїсія | старша | вихованка гуртка “Астрономія та ІТ” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків”, учениця 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 80” Дніпровської міської ради; |
Номінація “Космічні програми людства” | |||
І місце | |||
| АННАЄВ Даніїл | старша | учень 10 класу Криворізького Центрально-Міського ліцею Криворізької міської ради; |
| БЛАГОДАРОВ Кирило | молодша | вихованець гуртка ракетно-космічного моделювання комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”, учень 5 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 8 ” Дніпровської міської ради; |
| ШИБКА Ігор | старша | вихованець гуртка “Астрономія та ІТ” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків”, учень 11 класу комунального закладу освіти “Спеціалізована школа № 129 фізико-математичного профілю ” Дніпровської міської ради; |
Номінація “Космічні програми людства” | |||
І місце | |||
| БАЛУЦЬКА Євгенія | середня | вихованка гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків”, учениця 9 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 4 “середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) ” Дніпровської міської ради; |
| МАМОНОВ Валерій | старша | вихованець гуртка “Астрономія та ІТ” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків”, учень 11 класу комунального закладу освіти “Спеціалізована школа № 129 фізико-математичного профілю” Дніпровської міської ради; |
Номінація “Краса космосу” | |||
І місце | |||
| БРЄДГАУЕР Дарина | старша | учениця 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 97 ім. П.І.Шкідченка” Дніпровської міської ради. |
Бажаємо всім успіхів!
Оргкомітет конкурсу.