ХI Всеукраинская конференция научно-исследовательских работ школьников "Зоряний шлях"

7 бер. 2013
22 - 23 квітня2013року НЦАОМ ім.О.М.Макарова проводить ХI Всеукраїнську конференцію наукових робіт школярів "Зоряний шлях"

До розгляду приймаються науково-дослідні роботи (реферати не розглядаються) за напрямками.

До участі у конференції "Зоряний шлях" запрошуються учні 7-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, позашкільних закладів, Малої академії наук України, УМАКО "Сузір'я", центрів НТТУМ.

Умови участі у Конференції дивись на  star-way.dp.ua

Місце проведення Конференції: місто Дніпропетровськ, проспект Гагаріна, 26, Національний центр аерокосмічної освіти молоді  ім.О.М. Макарова.

Поштова адреса: «Зоряний шлях», НЦАОМ ім.О.М.Макарова, а/с 503, м. Дніпропетровськ, 49005, Україна.

Сайт Конференції::  www.star-way.dp.ua

Сайт НЦАОМ ім.О.М.Макарова: www.unaec.dp.ua

E-mail Конференції:  [email protected]

Якщо ця інформація зацікавила Вас, зателефонуйте до оргкомітету Конференції:

тел: (056) 377-36-71