НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ОБЛАСНИХ КОНКУРСІВ З АСТРОНОМІЇ ТА «МИРНИЙ КОСМОС»

11 трав. 2018

8 травня 2018 року  Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді запросив на урочисте нагородження переможців та призерів обласних конкурсів з астрономії та «Мирний космос» з Дніпра, Кам’янського, Марганця, Жовтих Вод, Тернівки . Новомосковська та Новомосковського району.
Всього 98 учнів, а також їх наставників.  Усі  учасники урочистого заходу були нагороджені грамотами департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, медалями та подарунками.

Бажаємо всім успіхів в навчанні!