Підсумки віртуального туру конкурсу історико-стендових моделей

8 лют. 2013
Підсумки віртуального конкурсу

 

Категорія  - авіація

 

з/р

Прізвище, ім’я

Учасника

Команда

Модель

Воєнна авіація, до 17 років

1

Білий Олександр Олександрович

КН ТТУМ та КЗШ № 78 м. Кривого Рогу

Літак «Дорньє»

335 А-12

Воєнна авіація, до 14 років

1

Ковалевський Станіслав

КПНЗ Центр «Зміна» м. Кривого Рогу

Військовий літак По-2

2

Родченко Микита,

Булат Володимир

Криворізький районний ЦДЮТ

Німецький реактивний винищувач

Но-229

3

Подгородецький Ян

«Будинок творчості дітей та юнацтва м. Дніпродзержинська» ДМР

 

Літак «Вендженс»

Цивільна авіація, до 14 років

1

Ковалевський Станіслав

КПНЗ Центр «Зміна» м. Кривого Рогу

Цивільний літак

ЯК – 53

Гелікоптери, до 14 років

1

Ковалевський Станіслав

КПНЗ Центр «Зміна» м. Кривого Рогу

Вертоліт Ми-28

 

 

 

 

категорія  - автомобілі

з/р

Прізвище, ім’я

Учасника

Команда

Модель

Воєнні автомобілі, до 14 років

1

Клинковський Сергій

КПНЗ Центр «Зміна» м. Кривого Рогу

“Big Foot” M 923

2

Габшидзе Едуард

СЮТ Дзержинського району міста Кривого Рогу

 

ГАЗ – 63А з прицепом

3

Черненко Ярослав

Будинок творчості дітей та юнацтва, Дніпрдзержинськ

GMC CCKB-353

Цивільні автомобілі, до 14 років

1

Клинковський Сергій

КПНЗ Центр «Зміна» м. Кривого Рогу

Сітроен

Спеціальні автомобілі, до 14 років

1

Клинковський Сергій

КПНЗ Центр «Зміна» м. Кривого Рогу

Бензовоз «Урал»,

 

 

 

 

 

категорія  - бронетехніка

 

з/р

Прізвище, ім’я

Учасника

Команда

Модель

Танки, до 17 років

1

Толкачов Єгор

КПНЗ «Станція юних техніків» Дніпропетровської міської ради (Ленінський район)

Челленджер 2

Танки, до 14 років

1

Родченко Микита

 

Криворізький районний ЦДЮТ

Німецький танк "Тигр"

2

Коваленко Денис

КПНЗ Центр «Зміна» м. Кривого Рогу

«Штурмгешутц» ІІІ F

3

Булат Володимир

Криворізький районний ЦДЮТ

PzKpfw IV Ausf G

БТР та БМП, до 14 років

1

Габшидзе Едуард

СЮТ Дзержинського району міста Кривого Рогу

 

БТР – 152Е (ЗТПУ – 2)

2

Коваленко Денис

КПНЗ Центр «Зміна» м. Кривого Рогу

БМП-2

Артилерія, до 17 років

1

Савенко Станіслав

КПНЗ Центр «Зміна» м. Кривого Рогу

 Російська польова гармата зразка 1812 – 1852 рр.

Артилерія, до 14 років

1

Черненко Ярослав

Будинок творчості дітей та юнацтва, Дніпрдзержинськ

Гармата

 

 

 

 

 

 

 

категорія  - флот

з/р

Прізвище, ім’я

Учасника

Команда

Модель

Судна, до 17 років

1

Савенко Станіслав

КПНЗ Центр «Зміна» м. Кривого Рогу

Броненосець «Потьомкін»

Судна, до 14 років

1

Ігнотенко Ігор

КННЗО «НМЦТО та ТТ»

«Титанік»

2

Самофалов Едуард

Марганецький Центр науково-технічної творчості

Катер Г-5

3

Любченко Олександр

Марганецький Центр науково-технічної творчості

Катер Тандерберд

Вітрильники, до 17 років

1

Савенко Станіслав

КПНЗ Центр «Зміна»              м. Кривого Рогу

«Орел»

Вітрильники, до 14 років

1

Анікіна Анна

Будинок творчості дітей та юнацтва, Дніпрдзержинськ

Бригантина

2

Зубенко Герман

СЮТ Довгінцевського району

 м. Кривого Рогу

 «Когг»

3

Самофалов Едуард

Марганецький Центр науково-технічної творчості

Яхта «Спрей»

Підводні човни, до 17 років

1

Савенко Станіслав

КПНЗ Центр «Зміна» м. Кривого Рогу

U – 2518

 

 

 

 

категорія  - діорами та фігури

 

з/р

Прізвище, ім’я

Учасника

Команда

Модель

Діорами, до 17 років

1

Ігнатенко Ігор

КННЗО «НМЦТО та ТТ»

«Зеехунд»

2

Кочетов Руслан

КПНЗ Центр «Зміна» м. Кривого Рогу

Афганістан

3

Стец Роман

СЮТ Тернівського району м. Кривого Рогу

Бій місцевого значення

Віньєтки, до 17 років

1

Кочетов Руслан

КПНЗ Центр «Зміна» м. Кривого Рогу

Дорога

Віньєтки, до 14 років

1

Анікіна Анна

Будинок творчості дітей та юнацтва, Дніпрдзержинськ

Спекотний Кріт

2

Кравченко Вадим

КН ТТУМ та КЗШ № 78 м. Кривого Рогу

Танковий десант

Фігури, до 17 років

1

Кочетов Руслан

КПНЗ Центр «Зміна» м. Кривого Рогу

 Французький лицар

Фігури, до 14 років

1

Тарасюк Юрій

КН ТТУМ та КЗШ № 78 м. Кривого Рогу

Санітарка

2

Батарєв Іван

КН ТТУМ та КЗШ № 78 м. Кривого Рогу

Пілоти

3

Дешевий Артем

КН ТТУМ та КЗШ № 78 м. Кривого Рогу

Командир

 

 

 

 

 

 

 

 

 

категорія  - Інші

з/р

Прізвище, ім’я

Учасника

Команда

Модель

Залізнична техніка, до 17 років

1

Марченко Андрій

СЮТ Довгінцевського району

 м. Кривого Рогу

Baureihe 52 Mit Steifrahmentender

Залізнична техніка, до 14 років

1

Мельник Андрій

КПНЗ Центр «Зміна» м. Кривого Рогу

BR 50

Сільгосптехніка, до 14 років

1

Лотоцький Ян

КПНЗ Центр «Зміна» м. Кривого Рогу

Трактор Т-150

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

категорія  - Картонні моделі

з/р

Прізвище, ім’я

Учасника

Команда

Модель

флот, до 17 років

1

Кучер Вадим

СЮТ Дзержинського району міста Кривого Рогу

 

Есмінець «Дардо»

бронетехніка, до 14 років

1

Подгородецький Ян

Будинок творчості дітей та юнацтва, Дніпрдзержинськ

Предатор

2

Мартиненко Андрій

Мелехін Данило

ЦНТТУМ м. Павлограду

Т-34