Ангглійська мова граматичний довідник 5-11 класи

Справочники

Довідник містить теоретичний матеріал за основними розділами англійської граматики

Літературне читання

Підручник створено відповідно до програми з літературного читання для 4 класу. До нього увійшли художні твори різних жанрів і тематики. Зміст творів і завдання до них спрямовано на формування в учнів умінь визначати та засвоювати морально-естетичні цінності культури українського народу й народів світу, розвивати патріотичні почуття, творчу уяву, фантазію, інтелектуальну й емоційну сфери школярів, виховання інтересу до читання, збагачення літературних знань. Малі жанри усної народної творчості повторюються в контексті запропонованого змісту. Засвоєння жанрових особливостей байки, п’єси пропонується під час виконання творчих завдань. Завдання на вибір і творче виконання їх, робота в парах і групах, посилення уваги до літературного розвитку учнів, формування читацької самостійності створюють умови для подальшого вивчення літератури. Підручник спонукає школярів до активної роботи, формування власних суджень, висновків, міркувань.

Серия «Стандарты второго поколения» основана в 2008 году. В Федеральном государственном стандарте общего образования духовно-нравственное развитие, воспитание и социализация обучающегося определены как задачи первостепенной важности. Согласно требованиям Стандарта в структуре основной образовательной программы в дополнении к фундаментальному ядру содержания образования, базисному учебному плану, примерным программам по отдельным учебным предметам и другим разделам предусмотрена концепция духовно-нравственного воспитания школьников. Исходя из этого, и была разработана Концепция духовно-нравственного развития и воспитания личности гражданина России (авторы А.Я. Данилюк, А.М. Кондаков, В.А. Тишков).