Саморобки з паперу

Панасенко Борис Олександрович

Про автора

Панасенко Борис Олександрович народився у 1930 р. В 1949 р. закінчив средню школу івступив до Харківського авіаційного інституту. Післе закінчення інституті з 1955 р. працював на авіаційному заводі майстром, потім конструктором і начальником бригади у конструкторському відділі. Після закінчення аспірантури в Московському авіаційному інституті працював у ХАІ на кафедрі конструкцій літаків і вертольотів асистентом, а після захисту дисертації - доцентом. Втконував різноманітну навчальну і наукову роботу. Має сина, невістку і онука. За межами основної роботи багато уваги приділяв розвиваючим саморобкам для дітей. Видав декілька брошюр і книгу «Учись творить». Зараз на пенсії, але продовжуєт працювати для дітлахів.

Літаючі  моделі

№ 1. Простійша вертушка