Віртуальна аерокосмічна школа

Про віртуальну школу економіки

Шановні друзі, запрошуємо вас стати слухачами ВІРТУАЛЬНОЇ ШКОЛИ ЕКОНОМІКИ.

Веде школу Лакей Ігор Михайлович – старший викладач кафедри економічної теорії Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара.

Школа економіки створена для надання учням допомоги у вивченні економіки, сприяння більш повному та різносторонньому її дослідженню, формування навиків самостійного освоєння навчального матеріалу у галузі економіки.

Школа передбачає проведення лекційного курсу у формі відеолекцій та надання їх текстового варіанту. Для кращого засвоєння матеріалу та здійснення самоконтролю знань пропонується практикум до кожної теми з поясненням розв’язання задач. За аналогією до практикуму ви можете спробувати складати власні завдання, формулювати економічні проблеми, які можуть бути цікавими для дослідження. Таким чином ви сформуєте у себе навички творчого мислення, навчитесь самостійно аналізувати економічні явища, що дозволить здійснювати і наукові дослідження в галузі економіки.

Школа орієнтована на учнів 8-11 класів і розрахована на три роки навчання. Проте, якщо ви маєте бажання і відчуваєте у собі сили, ви можете стати слухачем і пройти курс у будь-якому віці за будь-який період, який буде для вас зручним і виявиться до снаги.

Щоб стати слухачем школи, потрібно лише ваше бажання і реєстрація. Для реєстрації заповніть реєстраційну картку та надішліть її на електронну адресу [email protected]. Обов’язково вкажіть тему листа «Школа економіки».

Учні, які пройшли процедуру реєстрації, можуть задавати питання по матеріалу тем лекційного курсу та по виконанню завдань практикуму. Питання слід надсилати на електронну пошту [email protected] з вказаною темою листа «школа економіки».

Підсумком вашого навчання у школі може стати участь в обласному конкурсі школярів з економіки, у якому може брати участь кожен бажаючий.