Про віртуальну школу економіки

Шановні друзі, запрошуємо вас стати слухачами ВІРТУАЛЬНОЇ ШКОЛИ ЕКОНОМІКИ.

Веде школу Лакей Ігор Михайлович – старший викладач кафедри економічної теорії Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара.

Школа економіки створена для надання учням допомоги у вивченні економіки, сприяння більш повному та різносторонньому її дослідженню, формування навиків самостійного освоєння навчального матеріалу у галузі економіки.

Школа передбачає проведення лекційного курсу у формі відеолекцій та надання їх текстового варіанту. Для кращого засвоєння матеріалу та здійснення самоконтролю знань пропонується практикум до кожної теми з поясненням розв’язання задач. За аналогією до практикуму ви можете спробувати складати власні завдання, формулювати економічні проблеми, які можуть бути цікавими для дослідження. Таким чином ви сформуєте у себе навички творчого мислення, навчитесь самостійно аналізувати економічні явища, що дозволить здійснювати і наукові дослідження в галузі економіки.

Школа орієнтована на учнів 8-11 класів і розрахована на три роки навчання. Проте, якщо ви маєте бажання і відчуваєте у собі сили, ви можете стати слухачем і пройти курс у будь-якому віці за будь-який період, який буде для вас зручним і виявиться до снаги.

Щоб стати слухачем школи, потрібно лише ваше бажання і реєстрація. Для реєстрації заповніть реєстраційну картку та надішліть її на електронну адресу aerospace.dnepr@gmail.com. Обов’язково вкажіть тему листа «Школа економіки».

Учні, які пройшли процедуру реєстрації, можуть задавати питання по матеріалу тем лекційного курсу та по виконанню завдань практикуму. Питання слід надсилати на електронну пошту aerospace.dnepr@gmail.com з вказаною темою листа «школа економіки».

Підсумком вашого навчання у школі може стати участь в обласному конкурсі школярів з економіки, у якому може брати участь кожен бажаючий.