Обласний очний конкурс з економіки

Інформаційно-методичні матеріали

щодо до організації та проведення обласного конкурсу з економіки в рамках Віртуальної аерокосмічної школи

І. Загальні положення

1.1. Обласний конкурс з економіки в рамках Віртуальної аерокосмічної школи (далі − Конкурс) проводиться відповідно до Положення, затвердженого наказом міністерства освіти, молоді та спорту від 28.05.2012 року за № 635 «Про затвердження Положення про Всеукраїнські відкриті змагання із спортивно – технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості серед дітей та учнівської молоді» та зареєстрованого в міністерстві юстиції України 14 червня 2012 року за № 953/21265 та метою пробудити в учнів інтерес до поглибленого вивчення астрономії на основі розвитку творчого мислення та дослідницьких здібностей.

1.2. Основними завданнями обласного Конкурсу є:

·         сприяти популяризації серед учнів вивчення економіки;

·         викликати інтерес до оволодіння більш ґрунтовними та глибокими знаннями у сфері економіки;

·         дати розвиток навиків економічного мислення та творчого підходу до аналізу економічного життя;

·         виявити учнів, які мають хист та здібності до досліджень економіки.

1.3. Інформація про проведення обласного конкурсу з економіки розміщується Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді на нашому сайті.

ІІ. Умови проведення конкурсу

2.1. Конкурс проводиться у два етапи:

2.2.  І-ий (заочний) етап. Відповіді на пошукові завдання необхідно надати з 1 по 15 квітня поточного року.

2.3. ІІ-ий (очний) етап проводиться в квітні поточного року і визначається наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

2.4.Запрошення до участі у ІІ-му (очному) етапі розміщаються на сайті аерокосмічної школи до 16 квітня поточного року.

Переглянути документ повністю >>

Зареєструватися на участь в конкурсі>>>

Виконати завдання заочного етапу >>>