12 жовт. 2015

Мобільний планетарій в Марганці

В рамках роботи Віртуальної аерокосмічної школи був здійснений виїзд мобільного планетарю
10 жовт. 2015

Всі на вебінар

Незабаром вступний вебінар
4 жовт. 2015

ЗІ СВЯТОМ, КОЛЕГИ!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом!
25 вер. 2015

Юні дніпропетровці вивчають можливість колонізації інших планет

Вітаємо команду Дніпропетровської області із учнів Віртуальної аерокосмічної школи з перемогами у Всеукраїнському осінньому колоквіумі школярів «Космос. Людина. Духовність».
1 вер. 2015

Привітання з новим навчальним роком

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА УЧНІ!
2 трав. 2015

Підсумки проведення обласного конкурсу школярів з економіки в рамках обласної Віртуальної аерокосмічної школи

28 квітня 2015 року Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді був проведений ІІ-ий (очний) етап обласного конкурс з економіки, в якому взяли участь учні ліцеїв, гімназій, загальноосвітніх шкіл.
20 квіт. 2015

Перший обласний конкурс з економіки в рамках обласної Віртуальної аерокосмічної школи

Мета проведення конкурсу ‒ сприяння популяризації серед учнів вивчення астрономії; інтенсифікація інтересу учнів до астрономії, історії розвитку космонавтики, космічних наукових досліджень; виявлення учнів, які мають хист та здібності до аерокосмічних досліджень.
12 квіт. 2015

Підсумки проведення обласного конкурсу з астрономії в рамках Віртуальної аерокосмічної школи

9 квітня 2015 року 09 квітня 2015 року Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді був проведений ІІ-ий (очний) етап обласного конкурс з астрономії, в якому взяли участь учні ліцеїв, гімназій, загальноосвітніх шкіл, вихованці позашкільних навчальних закладів.
3 груд. 2013

ОБЛАСНА ОЧНА АЕРОКОСМІЧНА ШКОЛА-2013

З 27 по 29 листопада 2013 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» відбулись заняття третьої обласної очної Віртуальної аерокосмічної школи. Слухачами очної школи стали учні міст Дніпропетровська, Новомосковська та Жовтих Вод. Дніпропетровськ представляли школи районів: Самарського (№39, 70), Кіровського (№ 9, Хіміко-екологічний ліцей), Ленінського (№ 4, 94, 85, 141, гімназія Ленінського району, Станція юних техніків), Індустріального (№113), Жовтневого (№66), Амур-Нижньодніпровського (№44, фінансово-економічний ліцей), Красногвардійського (№62). Програма перебування учнів в школі була насиченою.
7 бер. 2013

Фестиваль творчості школярів

25-26 квітня 2013 року НЦАОМ ім. О.М.Макарова проводить конкурс комп’ютерних технологій «Ми-діти Галактики" та конкурс дитячого малюнка «Крок до зірок»