КАБІНЕТ ЕКОНОМІКИ

Економіка є однією з найважливіших складових нашого життя. Вона допомагає людям забезпечувати свої потреби, зменшувати залежність від зовнішніх загроз і небезпек, творити нове і втілювати свої мрії. Економіка визначає рівень добробуту, якість життя людини та можливості подальшого розвитку суспільства. Тому дослідження економіки є завжди актуальним і надзвичайно захоплюючим.

Забезпечуючи людство ресурсами, економіка пов’язує між собою дві системи: природу і суспільство. Вона перетворює природні ресурси, пристосовуючи їх для задоволення потреб людства, спрямовує їх на реалізацію встановлених суспільством цілей. Тому розуміння економіки опирається на досягнення природничих та суспільних наук, ґрунтується на практичному досвіді, здобутому у сфері технологій та управління. Це означає, що сучасний економіст повинен бути всесторонньо освіченою людиною, яка розуміє закони розвитку природи і суспільства. Водночас, фахівці інших галузей: інженери, управлінці, політики, а з перетворенням науки у виробничу силу, і науковці – повинні володіти базовими знаннями у сфері економіки.

З метою популяризації економічних знань серед школярів та сприяння більш повному й усебічному вивченню економіки і створено профіль «ЕКОНОМІКА».

У межах профілю «ЕКОНОМІКА» працює віртуальна школа економіки та щорічно проводиться обласний конкурс школярів з економіки. Стати слухачем віртуальної школи, а також взяти участь у конкурсі може кожен, варто лише мати бажання та пройти процедуру реєстрації. Для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну картку та надіслати її на електронну адресу aerospace.dnepr@gmail.com. Обов’язково вкажіть тему листа «Школа економіки». Зареєструвавшись, ви отримуєте можливість доступу до інтерактивного режиму роботи школи.