ОБЛАСНИЙ КОНКУРС З ЕКОНОМІКИ

12 квіт. 2018
До участі у заході запрошуються учні 6-11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів освіти.

20 квітня 2018 року проводить ІІ-ий (очний) етап обласного конкурсу з економіки (далі – Конкурс) в рамках обласної Віртуальної аерокосмічної школи.

Заїзд та реєстрація учасників конкурсу 20 квітня до 09.30 години за адресою: м. Дніпро, вул. Ульянова, 4, каб.303.

Проїзд від залізничного або автовокзалів маршрутним  таксі № 73 до зупинки „вул. Ульянова”.

Витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Відповідальність за життя і здоров’я учасників у дорозі та під час проведення заходу покладається на осіб, що супроводжують.

За додатковою інформацією звертатись за тел.: (056)-767-17-92

Умови участі >>>