УВАГА! Підведені підсумки обласного конкурсу «Мирний космос»

23 лют. 2018
Підведені підсумки обласного конкурсу «Мирний космос», який відбувся 16-17 лютого 2018 року. Згідно протоколів журі переможцями стали:

 

з/п

Прізвище, ім’я

Назва закладу

НомінаціяРакетно-космічна техніка”

І місце

  1.  

ГОНЧАРЕНКО Максим

учень 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 32, вихованець гуртка „Космічне моделювання” комунального позашкільного  навчального закладу “Станція юних техніків Покровського району” м. Кривого Рогу;

 

  1.  

ЗЕМЦОВ Олександр

учень 6 класу комунального закладу освіти “ Середня загальноосвітня школа № 31” м. Дніпра, вихованець гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” м. Дніпра;

 

ІІ місце

  1.  

ГРИГОР’ЄВ

Іван

учень 4 класу комунального закладу освіти “ Середня загальноосвітня школа № 19” м. Дніпра, вихованець ракетно-модельного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

  1.  

КАСЬКО

Данило

учень 10 класу комунального закладу освіти “ Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 5” м. Дніпра, вихованець гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

ІІІ місце

  1.  

КРЕМІНСЬКИЙ Михайло

учень 6 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 128”, вихованець ракетомодельного гуртка комунального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва

м. Кам’янське”;

 

  1.  

КАПЛІНА Людмила

учениця 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” м. Дніпра;

 

  1.  

КОВАЛЬ

Нікіта

учень 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” м. Дніпра;

 

  1.  

ЛАДИГІНА Єлизавета

учениця 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 21” м. Дніпра;

 

Номінація Космічна біологія та медицина”

І місце

  1.  

БУЛІЄНКО

Софія

учениця 9 класу комунального закладу освіти “Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 142“ м. Дніпра

 

ІІ місце

  1.  

БІЛИК

Олександра

 

учениця 10 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей” м. Дніпра, вихованка гуртка „Астрофізика” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

  1.  

КОТЛЯРОВА

Анна

учениця 9 класу комунального закладу освіти “Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 55“ м. Дніпра, вихованка інформаційного гуртка  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

  1.  

ШЕВЦОВА

Ольга

учениця 10 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа-інтернат № 4” м. Дніпра, слухач аерокосмічної школи національного центру аерокосмічної освіти молоді України ім. О.М. Макарова;

 

ІІІ місце

  1.  

НЕМЧИК Анастасія

учениця 11 класу комунального закладу “Технічний ліцей”

м. Кам’янське;

 

  1.  

ЩЕРБАНЬ

Андрій

учень 11 класу загальноосвітньої школи № 11”, вихованець комунального закладу “Міський  центр науково-технічної творчості” м. Марганця;

 

 

Номінація Космічна фізика та астрономія”

І місце

  1.  

ГУСАРОВА Крістіна

учениця 11 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей” м. Дніпра, вихованка гуртка „Астрофізика” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

  1.  

ГОЛОВКО

Надія

учениця 3 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 85” м. Дніпра, вихованка гуртка „Цікава астрономія”  комунального позашкільного навчального  закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

 

  1.  

ЗАБОРА

Даніїл

учень 11 класу комунального закладу “Технічний ліцей”

м. Кам’янська;

 

  1.  

КОМАРОВА Єлизавета

учениця 5 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 74” м. Дніпра;

 

ІІ місце

  1.  

МАТЮХІНА

Анна

учениця 9 класу Навчально-виховного комплексу № 35 “Імпульс ”

м. Кривого Рогу;

 

  1.  

НІВЧИК

Данило

учень 11 класу комунального закладу “Технічний ліцей”

м. Кам’янська;

 

  1.  

ПРУДОВСЬКИЙ Андрій

учень 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 91” м. Дніпра;

 

 

ІІІ місце

  1.  

БОЙКО

Валерія

учениця 8 класу Піщанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів”, вихованець гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” смт Губиниха Новомосковського району;

 

  1.  

ЛУЦЕНКО

Ольга

учениця 11 класу комунального закладу “Технічний ліцей”

м. Кам’янська;

 

  1.  

НЕЗДІЙМІНОГА Михайло

учень 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 74” м. Дніпра;

 

  1.  

ПУГАЧОВА

Аріна

учениця 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” м. Дніпра;

 

  1.  

СТАРОКІНЬ Єлизавета

учениця 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 74” м. Дніпра;

 

Номінація Глобальні проблеми людства”

І місце

  1.  

КРИВІЦЬКА Наталія

учениця 10 класу Марганецької загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 12 м. Марганця;

 

  1.  

ТІГНЯН

Іван

учень 7 класу комунального закладу “Криворізька гімназія
№ 95” м. Кривого Рогу;

 

ІІ місце

  1.  

ВОЛОШИНА Катерина

учениця 8 класу комунального закладу “Навчально-іиховний комплекс № 13”м. Кам’янська;

 

  1.  

КРЮКОВСЬКА Вікторія

учениця 6 класу Марганецької загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 12 м. Марганця;

 

ІІІ місце

  1.  

АНДРУЩЕНКО Кирило

учень 10 класу комунального закладу “Навчально-виховний комплекс № 13” м. Кам’янська;

 

 

Номінація “Людина. Духовність. Всесвіт ”

І місце

  1.  

ПОЧЕБУТ

Заряна

учениця 3 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 5”, вихованка  гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

 

  1.  

РОМАНОВСЬКА Анастасія

учениця 9 класу комунального закладу освіти “Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 142“ м. Дніпра

 

 

ІІ місце

  1.  

КОБЗАР

Альона

учень 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 14” м. Дніпра;

 

  1.  

МИХАЙЛОВ Федір

учениця 9 класу комунального закладу освіти “Гімназії № 12”

м. Дніпра;

 

  1.  

ШЕВЦОВ Костянтин

учень 9 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 130” м. Дніпра;

 

 

ІІІ місце

  1.  

ВІНТОНЯК

Віра

учениця 9 класу Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 16 м. Кривого Рогу;

 

  1.  

КУЛИК

Ярослав

учень 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 1” м. Дніпра;

  1.  

НИКИФОРЕНКО Микита

учень 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 97 ім. П.І. Шкідченка” м. Дніпра;

 

Номінація “Історія розвитку авіації та космонавтики ”

І місце

  1.  

ГОРЯНА

Венера

учениця 8 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс  №42” м. Дніпра;

 

  1.  

ІВАНОВ

Олексій

 

 

 

учень 3 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс  № 16” м. Дніпра, вихованець ракетно-модельного  гуртка  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

  1.  

ПІЛІКІН
Андрій

учень 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 91” м. Дніпра;

  1.  

СКОВОРОДКА Олександр

учень 9 класу комунального закладу  “Середня загальноосвітня школа № 7” м. Кам’янське;

 

ІІ місце

  1.  

ДРОБИШЕВ Макар

учень 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 43” м. Дніпра;

 

  1.  

КРИКУН

Дар’я

учениця 9 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 61 „”Техніко-економічний ліцей ‒ загальний навчальний заклад І-ІІ ступеня” м. Дніпра, слухач аерокосмічної школи національного центру аерокосмічної освіти молоді  ім. О.М. Макарова;

 

  1.  

СИЗОНЕНКО Марія

учениця 9 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 61 „”Техніко-економічний ліцей ‒ загальний навчальний заклад І-ІІ ступеня” м. Дніпра, вихованка   гуртка  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково--технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

  1.  

ТРОФІМОВА Поліна

учениця 7 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 61 „”Техніко-економічний ліцей ‒ загальний навчальний заклад І-ІІ ступеня” м. Дніпра, вихованка   гуртка  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково--технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

  1.  

ФРЕЙВАЛЬД

Ілля

учень 6 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 43” м. Дніпра;

 

 

ІІІ місце

  1.  

КОВАЛЬОВ Владислав

учень 9 класу закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №4 - загальноосвітній навчальний заклад І ‒ ІІІ ступенів № 4”, вихованець комунального позашкільного закладу “Центр позашкільної роботи” м. Новомосковська;

 

  1.  

ЛУК’ ЯНЕНКО Олександр

учень 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 97 ім. П.І. Шкідченка”

 

  1.  

МИХАЛУСЬ Дмитро

учень 10 класу закладу освіти “Навчально-виховний комплекс
№ 61 „”Техніко-економічний ліцей ‒ загальний навчальний заклад І-ІІ ступеня” м. Дніпра, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

Номінація Космічні наукові дослідження ”

І місце

  1.  

ОРЛОВ

Артем

учень 10 класу закладу освіти “Середня загальноосвітня школа

№ 135” м. Дніпра, вихованець інформаційного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

  1.  

ПАЛАГУТА

Ігор

учень 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 89” м. Дніпра, вихованець комп’ютерного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

ІІ місце

  1.  

БАТАЛЬСЬКИЙ Нікіта

учень 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 21”, вихованець комп’ютерного гуртка  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

  1.  

ДРУЧЕНСЬКИЙ Єгор

учень 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 120”, вихованець комп’ютерного гуртка  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

ІІІ місце

 

  1.  

ОРЛОВ Ілля

учень 10 класу закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 135” м. Дніпра, вихованець інформаційного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

  1.  

ЧЕРЕДНИЧЕНКО Анастасія

учениця 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 6”, вихованець гуртка “Ракетно-космічне моделювання” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

Номінація Екологія та космонавтика”

І місце

  1.  

БЛАГОДАРОВ Кирило

учень 3 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 8” М. Дніпра;

 

  1.  

ГУБА

Олександр

учень 11 класу комунального закладу “Технічний ліцей” м. Кам’янська;

 

  1.  

РУСНАЧЕНКО Антон

учень 7 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 126”, вихованець гуртка “Конструювання транспортної техніки” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Покровського району” м. Кривого Рогу;

 

ІІ місце

  1.  

СКРИПНИК Ярослав

учень 6 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 97 ім. П.І. Шкідченка”, вихованець астрономічного гуртка  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

 

 

Номінація “Програмування та обчислювальна техніка”

І місце

  1.  

БОЧИН

 Ігор

учень 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 21”, вихованець комп’ютерного гуртка  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

  1.  

ЗУБОВ

Гліб

учень 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 21”, вихованець комп’ютерного гуртка  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

  1.  

САДОВОЙ

Данило

учень 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 62”, вихованець комп’ютерного гуртка  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

ІІ місце

  1.  

ЖУЛІДОВ

Олег

учень 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 89” м. Дніпра, вихованець комп’ютерного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

ІІІ місце

  1.  

ВЕСЕЛОВСЬКА Анастасія

учениця 10 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 12”, вихованка комп’ютерного гуртка  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

  1.  

ТКАЧЕНКО

Віктор

учень 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 22”, вихованець комп’ютерного гуртка  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

       

 

 

Голова журі                                                     С.Г. БОНДАРЕНКО

 

 

 

РS: Якщо Ви знайшли помилку, передзвоніть нам до 28 лютого

       за телефоном 767-17-92 Ричко Н.І.