Інформаційно - методичні матеріали щодо організації та проведення обласного (заочного) конкурсу юних фотоаматорів «Фото з майбутнього (Відвідування нових світів)» 2018

16 груд. 2018
Основними завданнями Конкурсу є пошук та розкриття нових юних талантів;

Інформаційно - методичні матеріали

щодо організації та проведення обласного (заочного) конкурсу

юних фотоаматорів «Фото з майбутнього (Відвідування нових світів)» 2018

І. Загальні положення

1.1. Обласний  (заочний) конкурс (далі − Конкурс) фотоаматорів проводиться відповідно до Положення, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 13.11.2017 року  № 146 „Про затвердження Положення про Всеукраїнські відкриті заходи із спортивно-технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості серед дітей та учнівської молоді”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.12.2017 року за № 1471/31339, та метою пробудити в учнів інтерес до мистецтва фотографії.

1.2. Основними завданнями Конкурсу є пошук та розкриття нових юних талантів; підвищення ролі фотолюбительства у виховному процесі; надання допомоги учнівській молоді в оволодінні фотомайстерністю як в технічному так і в творчому напрямку;  ознайомлення з новинками фотоотехніки; застосування програм редагування до виразу своїх творчих фантазій, популяризація та пропаганда кращих робіт юних фотоаматорів; залучення школярів до фотоаматорства та астрономії.

1.3.Інформація про проведення Конкурсу розміщується комунальним позашкільним навчальним закладом „Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” на сайті Віртуальної аерокосмічної школи.

Читати далі >>>